Kullanıcı Sözleşmesi

İşbu üyelik Oğuzeli Hanımelleri bağlı iştirakleri oguzelihanimelleri.com web sitelerinin kullanımına ilişkin şartları ve kuralları belirlemek amacıyla hazırlanmıştır. Kullanıcılar ve üyeler, oguzelihanimelleri.com ‘in tüm uygulama ve hizmetlerinden yararlanmak için aşağıda belirtilen şartları ve bu şartların bağlayıcılığını kabul eder.

Bu şartlardan herhangi birinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız lütfen oguzelihanimelleri.com u kullanmayınız. oguzelihanimelleri.com ' u kullanarak aşağıda belirtilen “Genel Kullanım Koşullarını” bütünüyle kabul etmiş sayılırsınız.

oguzelihanimelleri.com, internet üzerinden tüm kullanıcılara açık bir sitedir. Bunun yanında sistemde alışveriş yapmak ve diğer avantajlardan yararlanabilmek için üye olunması zorunludur. Aşağıda site genel kullanım koşulları ve üyelik sözleşmesi bilgileri yer almaktadır:

GENEL KULLANIM KOŞULLARI

Oğuzeli Hanımelleri gerekli gördüğü anlarda ve önceden haber vermeksizin sitede değişiklik yapma, düzeltme ve sitenin tamamının ya da belirli bir kısmının yayınını durdurma haklarına sahiptir.

Sitenin sağladığı bilgi, ürün, hizmet, sloganlar, ikonlar, iş metodu, markalar ve yazılımların hiçbiri önceden izin almaksızın ve kaynak gösterilmeden değiştirilemez, aktarılamaz, devredilemez, çoğaltılamaz, teşhir edilemez, bastırılamaz, pazarlanamaz, bunlardan türetilmiş çalışmalar yapılamaz ve ileride kullanım amaçlı saklanamaz. oguzelihanimelleri.com içeriğinin tamamı Oğuzeli Hanımeller'in fikri ve sınai mülkiyetinde yasal koruma altındadır.

Oğuzeli Hanımelleri tarafından oguzelihanimelleri.com sitesinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi amacıyla yasal mevzuat çerçevesinde (Gizlilik Şartlarına bağlı kalınarak) siteye erişim için kullanılan IP, internet servis sağlayıcı bilgisi, sitenin kullanımının gerçekleştiği tarih ve zaman bilgisi, site içerisindeyken gezinilen sayfalar, siteye bağlanılmasını sağlayan web sitesinin internet adresi ve benzeri bilgiler toplanabilir.

Kullanıcı veya üye bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Sitedeki ürün görsel ve içerik bilgilerinde hatalar söz konusu olabilir. Bu tür durumlarda Oğuzeli Hanımelleri yasal mevzuatlar ve kullanım şartlarına uyarak düzeltme hakkına, iptal ve değişiklik yapma haklarına sahiptir.

Ücretsiz Kargo

Güvenli Alışveriş

Size güvenli alışverişi sunuyoruz!

Destek

Destek

Yardım mı gerekli
Oğuzeli Hanımelleri
Merhaba, siparişleriniz hakkında yardıma ihtiyacınız varsa bize yazın
Birkaç dakika içinde dönüş yapalım